הולדת הבן/ת

יחד ניצור טקס ייחודי, מותאם אישית ומשמעותי עבורכם

טקס קבלה של תינוק/ת למשפחה זו חגיגה גדולה ומרגשת. אני מציע ליווי ועריכת טקס שבו אתם מחליטים מה חשוב לכם שיהיה בו. את הטקס אבנה יחד אתכם בשלושה שלבים: בשלב הראשון נערוך שיחת היכרות לאיסוף מחשבות על תוכן הטקס, בשלב השני אשלח הצעה לסדר הטקס בהתאם לשיחה המשותפת, בשלב השלישי אגיע להנחות את הטקס בהתאם למה שסוכם ביננו.

פרטים ועלויות:
עלות עריכת הטקס תקבע בהתאם לתהליך שעליו נסכם בשיחת היכרות


 בר/ת מצווה

יחד ניצור טקס ייחודי, מותאם אישית ומשמעותי עבורכם

כניסת הנער/ה לגיל ההתבגרות הינו שלב משמעותי המעוגן במסורת בטקס בר/ת מצווה. זוהי תקופה מכוננת של צמיחה פיזית, שכלית ורגשית, גיבוש זהות ועיצוב עצמי. טקס בר/בת מצוה משמעותי עשוי לחזק את הביטחון העצמי של הנער/ה ולהעמיק את קשריו/ה עם משפחתו, ואת שייכותו לתרבות עשירה ומגוונת. בטקס שאערוך אנחה את הנער/ת למצוא את מה שחשוב לו/ה להביע בטקס בר/ת מצווה בפני חברים ומשפחה. את הטקס אבנה יחד עם המשפחה והנער/ה. בשלב הראשון נערוך שיחת היכרות, בשלב השני אקיים סדרת מפגשי לימוד והכנה עם הנער/ה (אפשר גם באמצעות הזום), בשלב השלישי אגיע להנחות את הטקס בהתאם למה שסוכם ותואם ביננו.

פרטים ועלויות:
עלות עריכת הטקס תקבע בהתאם לתהליך שעליו נסכם בשיחת היכרות


 חתונות

יחד ניצור טקס ייחודי, מותאם אישית ומשמעותי עבורכם

"מַיִם רַבִּים, לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת-הָאַהֲבָה, וּנְהָרוֹת, לֹא יִשְׁטְפוּהָ". (שיר השירים פרק ח) טקס חתונה מהווה רגע מכונן בחיי הזוגיות בו מתכנסים משפחה וחברים כדי לשמוח ולהוקיר את הצהרת הזוג על אהבתם ונכונותם להקים בית משותף. אני מציע ליווי ועריכת טקס שבו אתם מחליטים מה חשוב לכם שיהיה בו. את הטקס אבנה יחד אתכם בשלושה שלבים: בשלב הראשון נערוך שיחת היכרות לאיסוף מחשבות על תוכן הטקס, בשלב השני אשלח הצעה לסדר הטקס בהתאם לשיחה המשותפת, בשלב השלישי אגיע להנחות את הטקס בהתאם למה שסוכם ביננו.

פרטים ועלויות:
עלות עריכת הטקס תקבע בהתאם לתהליך שעליו נסכם בשיחת היכרותמתכננים את הטקס שלכם? אשמח להכיר...

כל הטקסים שאני מעביר מותאמים לרצונות הלקוח באופן מלא ואישי


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.