סדנאות כתיבה


כתיבה בהשראת מסע

"לך לך של אברהם אבינו והחתול של אליס בארץ הפלאות". סדנא חווייתית שבה נתנסה בתרגיל כתיבה על מסע אישי. אביא לסדנא סיפורים ותמונות מעוררי השראה על מסעות מרגשים . הסדנא מתאימה למתחילים ומתקדמים.

 

לכתוב בעקבות האור

"לא יהיה ניצחון של האור על החושך כל עוד לא נעמוד על האמת הפשוטה, שבמקום להילחם בחושך, עלינו להגביר את האור." (א.ד. גורדון) ימי החורף החשוכים מזמנים הזדמנויות נפלאות להתכנסות והתנסות קבוצתית בכתיבה. סדנא חווייתית שבה נתנסה בתרגיל כתיבה על השראת האור לחיינו. אביא לסדנא ציטוטים ותמונות מעוררי השראה בעקבות מוטיב האור בתרבות היהודית והאוניברסלית. הסדנא מתאימה למתחילים ומתקדמים.


 

לכתוב את ההגדה שלי

"והגדת לבנך" הציווי המסורתי לקיום סדר פסח מוביל אותנו לשוב ולספר ביציאת מצרים. סדנא חווייתית שתזמן התנסות בכתיבת הגדה אישית. אביא לסדנא דוגמאות מתוך ההגדה המסורתית וקטעי מקורות מעוררי השראה.

 

 עלות הסדנא: בהתאם לגודל הקבוצה, הצרכים והרקע 
ניתן להזמין סדרת מפגשים בהתאם לעלות שתקבע מראשמתכננים אירוע, העשרה, או גיבוש לעובדים?

אני מציע מגוון של הרצאות וסדנאות מרתקות בהתאמה אישית


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.